Skip to main content

O nás

PŘÍBĚH

Značku SISTERSCONSPIRACY založily v roce 2005 Alice Klouzková a Jana Jetelová, absolventky pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové. Od začátku fungování jsme se zaměřily na módní pánské oblečení, které i po deseti letech fungování značky tvoří hlavní portfolio. Postupně jsme ale naše kolekce doplnily i o dámské modely.

DESIGN A UMĚNÍ

Na našich kolekcích často spolupracujeme s progresivními grafiky, fotografy a dalšími umělci. Rády používáme potisky, které pro naši značku navrhují čeští grafici a výtvarníci. Logo SISTERSCONSPIRACY, složené ze dvou hvězd, navrhl grafik Mikuláš Macháček.

ČESKÉ ŘEMESLO

Tvoříme malé kolekce s limitovaným počtem produktů vyrobených pouze v České republice. I většina materiálů, které používáme, je vyrobena v ČR nebo v Evropské unii. Spolupracujeme s vynikajícími švadlenami a malými lokálními firmami, dbáme na poctivé řemeslo a precizní krejčovské zpracování, důraz klademe na perfektní střih a originální detaily. Naše tvorba se pohybuje na hraně mezi elegantním a casual stylem – u nás si určitě vyberete sako, které si můžete vzít jak na důležité obchodní jednání, tak na pivo s kamarády.